Executive Hotel Aguas Lindas Go
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Executive Hotel Aguas Lindas Go Aguas Lindas de Goias met 28 kamers ligt in de nabijheid van de Aguas Lindas Shopping, die op 15 minuten rijafstand is. Gasten kunnen genieten van een buffet ontbijt en toegang tot een terras.
Formosa is 165 km van een hotel. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek op 56 minuten rijden.
De kamers in Executive Hotel Aguas Lindas Go Aguas Lindas de Goias zijn voorzien van breedbandinternet, een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning. Breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning zijn ook aanwezig.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Brasilia - Presidente Juscelino Kubitschek52 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Rookdetectors
- Brandblussers
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Executive Hotel Aguas Lindas Go naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van Executive Hotel Aguas Lindas Go te komen. - ❓
Is er een ontbijt inbegrepen bij ons verblijf in Executive Hotel Aguas Lindas Go?
Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven bij Executive Hotel Aguas Lindas Go. Zorg ervoor dat u deze informatie bij deze woning bevestigt. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Executive Hotel Aguas Lindas Go?
Klanten van Executive Hotel Aguas Lindas Go moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Executive Hotel Aguas Lindas Go?
De gemiddelde prijs van een kamer in Executive Hotel Aguas Lindas Go is $57. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij dit hotel in Aguas Lindas de Goias?
Betaalmethoden beschikbaar in dit hotel in Aguas Lindas de Goias:- Mastercard
- Visa
- American Express
- 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Aguas Lindas de Goias?
Dit hotel in Aguas Lindas de Goias biedt Familie Kamer, Double Kamer en Driepersoonskamer om eruit te kiezen. - 📧
Is er Wi-Fi in Executive Hotel Aguas Lindas Go?
Je, Executive Hotel Aguas Lindas Go biedt wifi in de hele accommodatie aan.